לודקיישן - מנהלת עסקים

סמוך לכביש 1, 10 דקות מנתיבי איילון, 5 דקות מכביש 6 ו-4 עם תחנת רכבת צמודה ונתב”ג ממש ממול, רובע העסקים “לודקיישן” הוא האזור האסטרטגי ביותר בישראל לתעסוקה ומסחר.

רובע העסקים לודקיישן הוא נדבך נוסף במהפך הדרמטי שעוברת העיר לוד במסגרת הסכם הגג הגדול במדינה. הסכם בהיקף של כ-8  מיליארד ₪ שחתמה העיריה עם ממשלת ישראל, הכולל בנייה של כ-20,000 יח”ד בשכונות העיר החדשות, פיתוח והקמת תשתיות רחבות היקף.

הלודקיישן, כולל כ- 2,700,000 מ”ר של שימושים מעורבים – שטחי תעסוקה, מסחר ,מלונאות, מבני ציבור ו- 6,800 יח”ד. הוא מהווה חלק מהתכנון החדש של צפון העיר. פיתוח רובע הלודקיישן יוצר רצף אורבני שלם אשר יכלול את מרכז העיר, העיר העתיקה, שכונות העיר החדשות ואזור התעסוקה הקיים.   

כחלק מפיתוח רובע העסקים לודקיישן, קידמה החברה הכלכלית לוד הקמה של מנהלת ייעודית לניהול ותפעול אזור התעסוקה, אשר משותפת לעיריית לוד ולמועצה האיזורית שדות דן. המנהלת היא שלוחה יישומית  נוספת לחזון של כלכלית  לוד להוות מנוע הצמיחה של עיריית לוד.

פעילות המנהלת תשקף את החזון העירוני לפיתוח האיזור ותהווה בסיס ליצירת שפה משותפת בין הרשויות, מנהלת ההתחדשות העירונית וגורמים עסקיים וציבוריים הפועלים במרחב. מנהלת לודקיישן אחראית להוביל ולהניע את הפיתוח העסקי באזורי התעסוקה והמסחר בעיר, לנהל ולשרת את העסקים הקיימים והחדשים וליצור אקלים עסקי איכותי התואם את הסטנדרטים של אזורי תעסוקה מתקדמים במאה ה-21.

החזון ההולך ומתממש של לודקיישן הביא מבחר גופים עסקיים, מהמובילים בארץ  לבחור להשתקע בלוד ולבצע “רילודקיישן”. בין תושבינו  ניתן למצוא את : הנהלת בנק לאומי, הנהלת בנק מזרחי טפחות, הנהלת קופ”ח מאוחדת, הנהלת רכבת ישראל, חברת אויס, חברת UMI, לצד עמותות וארגונים חברתיים כדוגמת החברה למתנ”סים, מעוז, ארגון רבני צהר, אלומה ועוד.

TBC5354
לודקיישן מנהלת
3
2 1